Bez reklamy ani rusz

Niemalże od początku handlu, reklama stanowi najbardziej skuteczną metodę promowania danego produktu, usługi lub firmy. Może ona przyjmować różnego rodzaju formy: reklama radiowa opierająca się na dźwięku; filmowa, będąca przekazem audio-wizualnym; graficzna – w formie plakatu lub ulotki; pisemna – reklamy w gazecie. Firmy i korporacje mogą również skorzystać z innego sposobu na ich promocje, czyli z reklamy w formie gadżetu.

Większość firm chętnie inwestuję w długopisy z logiem ich firmy, kalendarze lub kubki. Gadżety takie, oprócz walorów reklamowych, posiadają także wartość użytkową. Coraz więcej firm oraz korporacji decyduję się także na przypinki reklamowe. Takie gadżety reklamowe mogą stanowić wartość ozdobną – dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, a także skutecznie wzbudzać zainteresowanie klientów i konsumentów oraz (co może być zaskoczeniem dla niektórych osób) mogą być również funkcjonalne, jeśli tylko wybierze się przypinki z otwieraczem do kapsli czy z lusterkiem. Takie i inne przypinki metalowe ma w ofercie Buttonfly.pl z Krakowa.

dostepne formy reklamy

W tym miejscu wyraźnie zaznaczę – przypinki na zamówienie, w porównaniu z innymi gadżetami reklamowymi, są bardzo często znacznie tańsze w produkcji. Pozwala to na wyprodukowanie większej ich ilości, a co za tym idzie większy zasięg promocji. W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się zarówno na przypinki metalowe, magnesy lub prostsze przypinki tekturowe lub plastikowe. Przyciągająca oko szata graficzna i kształt przypinki z pewnością przyciągnie oko wielu klientów i konsumentów i pozwoli nam na skuteczniejszą promocję.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *