Nowe mieszkania od dewelopera na Ruczaju

Podejmując decyzję o kupnie własnego nowego mieszkania, stajemy przed niezwykle ważnym wyborem: czy lepiej szukać mieszkania z rynku wtórnego czy postawić na mieszkania deweloperskie? Zarówno jedne jak i drugie mają swoje plusy i minusy. Kupując mieszkanie od dewelopera mamy gwarancję, że instalacja w budynku, a więc sieć elektryczna, wodnokanalizacyjna oraz ciepłownicza jest nowa i zaskoczą nas niespodziewane remonty.

Zakup nowego mieszkania bezpośrednio od dewelopera to również brak podatku PCC, a także często brak opłat związanych z pośrednictwem. Część deweloperów oferuje również opcję wykończenia mieszkania „pod klucz”, co sprawia, że nie musimy martwić się nadzorem remontu czy wykończenia lokalu. Przez pierwsze lata użytkowanie mieszkania jest również dość tanie, ze względu na niski fundusz remontowy i eksploatacyjny. Wiele z nowych osiedli oferuje również podziemne parkingi oraz monitoring, aby zapewnić mieszkaniom komfort i bezpieczeństwo. Jeśli więc zdecydowaliśmy się na mieszkanie z rynku pierwotnego, pozostaje tylko wybrać lokalizację.

Kraków - dzielnica Ruczaj - nowe mieszkania w sprzedaży

Profesjonalny deweloper Salwator oferuje sprzedaż nowych mieszkań w Krakowie, wśród których znajdują się między innymi nowe mieszkania na Ruczaju – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych nad zalewem Zakrzówek, bliskość lokali usługowo-handlowych, linia tramwajowa, park technologiczno-naukowy oraz sąsiedztwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, sprawiają, że nowe mieszkania Ruczaj ma bardzo oblegane. Wiele osób chce bowiem mieszkać w tej niemalże doskonałej dzielnicy do życia.

Chcąc zobaczyć jakie Ruczaj nowe mieszkania poprzez powyższego dewelopera oferuje nam na sprzedaż wystarczy odwiedzić stronę: http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/ruczaj/

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *