Przypinki na zamówienie

Przypinki do ubrań są ciekawymi dodatkami dla uczestników spotkań i imprez okolicznościowych o konkretnej tematyce, mogą zostać zachowane jako gadżet pamiątkowy. Świetnie się również sprawdzają jako ozdoba, na przykład plecaka czy torby. Jest jeszcze jeden sposób na wykorzystanie przypinki – reklama. Przypinki jako gadżety reklamowe są stosowane dosyć powszechnie.

Przypinki na zamówienie mogą zostać ozdobione naszym wzorem, wybranym przez nas napisem lub cytatem. Pomysłów na przypinki jest nieskończenie wiele, wszystko zależy od inwencji twórczej osoby zainteresowanej, a żaden producent przypinek nie będzie jej hamował. Jedynym ograniczeniem może być jedynie ich rozmiar. Czterema głównymi rozmiarami, które mamy do wyboru zamawiając przypinki są 25mm, 38mm, 59mm i 75mm. Patrz: http://buttonfly-przypinki.pl/

przypinki produkcji buttonfly-przypinki_pl

Sami producenci jednak też nie próżnują i jeśli nie mamy ochoty na zabawę w projektanta, możemy zakupić sobie przypinkę z gotowym nadrukiem na praktycznie każdy temat i okoliczność. Mogą one odzwierciedlać nasze zainteresowania, ukazać jakiej muzyki lubimy słuchać i jakie zespoły muzyczne preferujemy czy też do jakiej subkultury należymy.

Występują również przypinki reklamowe, które mogą się świetnie sprawdzić w promowaniu biznesu, marki lub produktu oferowanego przez daną firmę. Jest to stosunkowo tani gadżet reklamowy, jeśli jest zakupywany w dużych ilościach. A możliwości na trafienie z nimi do obecnych i potencjalnych nowych klientów jest tak samo dużo jak pomysłów na owe przypinki, czyli niemal nieskończenie wiele, tak dużo, na ile pozwala nam inwencja twórcza.

Zlecając przypinki reklamowe trzeba ustalić z ich producentem jakie przypinki nas interesują i dostarczyć mu grafikę do naniesienia na zamawiane przypinki. Co na niej będzie to już nasza decyzja. Mogą to być logo firmy, dane kontaktowe, zdjęcie produktu, slogan reklamowy, albo połączenie ze sobą którychś z wymienionych tutaj elementów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *