Wygoda posiadać własne mieszkanie

Chciałbym się pochwalić moim nowym mieszkaniem – a mianowicie mieszkaniem w Krakowie. Nigdy bym się nie spodziewał, że mieszkania w Krakowie mogą być takie tanie, pochodzę ze wsi, więc było to dla mnie na prawdę duże zaskoczenie, że mogę zmienić swoje życie aż tak, teraz mam pracę, duże mieszkanie, psa i wiele miejsca na moje hobby i codzienne aktywności. Wszystko się zaczęło od sprawdzenia ofert mieszkań w Krakowie i to była moja najlepsza decyzja, ponieważ znalazłem kilka na prawdę porządnych ofert.

Nie musiałem długo szukać tej jedynej najlepszej oferty, która mi najbardziej odpowiadała. Znalazłem wiele ofert wynajmu mieszkań, ale to nie dla mnie, ja wole mieć własne cztery ściany, które będą w 100% należeć do mnie i którymi ja będę zarządzał, a mieszkania na sprzedaż właśnie mi to zapewniły, swobodę wygodę i prywatność. Odkąd mieszkam w Krakowie zarabiam znacznie, znacznie więcej niż na wsi, a i wygodniej jest o niebo, gdybym tylko wcześniej wiedział o tym, że za tak mało można przenieść się do Krakowa i ułatwić sobie życie, już dawno wyprowadziłbym się do tego miasta królów.

Teraz mam kilka kilometrów do pracy więc nie muszę się martwić o której wstać by zdążyć na 7 do pracy, bo to nie jest teraz żaden problem i w końcu mogę się wyspać, bo nawet na piechotę mam bardzo blisko i do pracy, i do sklepu. Najlepsze jest to, że nikt mi nie przeszkadza, nie wierci, nie słychać skowytów psów, bo to bardzo spokojna okolica, a ludzie są znacznie bardziej uprzejmi niż na wsi i chętniej wyciągają rękę żeby pomóc. Teraz gdy mieszkam w Krakowie wszystko się zmieniło – na lepsze.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *